Cześć Teodor!

Nie wiem, czy znajdziesz chwilę czasu na przeczytanie tej wiadomości jeszcze w dniu zakończenia roku szkolnego, ale mimo wszystko mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Nazywam się Grzegorz i stworzyłem dla Ciebie film ze wspomnieniami, który prawdopodobnie dzisiaj oglądałęś. To dla Ciebie ważny dzień i z pewnością ekscytujący moment – kończysz nareszcie podstawówkę! Zostawiasz stare mury szkoły i nerwowych nauczycieli, ale i przyjaciół, te wszystkie miłe, ale i mniej miłe rzeczy, które Ci się przez lata przytrafiły. Kończy się jeden z najwspanialszych etapów Twojego życia – choć pewnie dzisiaj tak na to nie patrzysz ????

Cieszę się, że za pomocą tego filmu, mogłem dołożyć małą cegiełkę do tego aby kilka pięknych wspomnień z czasów szkoły zostały z Tobą na dłużej, przetrwały lata. Praca z całą Waszą klasą była dla mnie wspaniałą, choć bardzo krótką, przygodą i jednocześnie czystą przyjemnością – serio! Doskonale się przy tym bawiłem i przykładałem jak tylko mogłem, aby efekty były jak najlepsze. Mam nadzieję, że jesteś z nich zadowolony ????
Cieszę się, że mogłem poznać całą Waszą klasę – jesteście wspaniałą drużyną! A właściwe byliście – w końcu od dzisiaj każde z Was idzie już w swoją stronę. I w gąszczu gratulacji i życzeń, które z pewnością dzisiaj otrzymasz, ja również chciałem Ci powiedzieć kilka słów.

Znajdujesz się teraz na moim blogu, który – między innymi na okazje takie jak ta – stworzyłem kilka lat temu. Nazwałem go: Fajne Życie i opisuję tu co robię, aby takie właśnie moje życie było – fajne. Dzięki pracy z Waszą klasą, dzięki pracy z Tobą, z pewnością jestem jeszcze bliżej tego celu. I dokładnie tego samego chciałbym Ci dzisiaj życzyć: aby każdy kolejny dzień i wszystkie dokonane przez Ciebie wybory, sprawiły, że i Ty będziesz miał swoje małe fajne życie!

W tym miejscu znajdziesz też film, który dla Was przygotowałem. Twój film! Będzie czekał tu na Ciebie za każdym razem, gdy zapragniesz powrócić wspomnieniami do tych wspaniałych czasów podstawówki i uronić z tęsknoty jedną, czy dwie łzy…

A Ty? Chcesz mieć fajne życie?No jasne!
+ +

A Ty masz swoje fajne życie?
Zapisz się, aby otrzymywać mój newletter
i poszukajmy go wspólnie.

Jesteś na liście! Teraz sprawdź swoją skrzynkę mailową.

A Ty masz swoje fajne życie?
Zapisz się, aby otrzymywać mój newletter
i poszukajmy go wspólnie.

Jesteś na liście! Teraz sprawdź swoją skrzynkę mailową.