Specjalny pakiet dla nowych firm!

Jeśli planujesz założenie swojej działalności gospodarczej lub właśnie to zrobiłeś – na pewno chcesz szybko rozwinąć skrzydła.
Podjąłeś ryzyko, cenisz swoją niezależność i chcesz zarabiać pieniądze.
Zastanawiasz się jak pozyskać pierwszych klientów? Pomożemy Ci w tym!

Co możemy Ci zaoferować?

Logotyp

Zaprojektujemy dla Ciebie i Twojej firmy profesjonalny logotyp z którego będziesz dumny/a. Jesteśmy cierpliwi i skuteczni.

Druk

Możemy również wydrukować Twoje wizytówki, ulotki, plakaty, notesy czy papier firmowy. Stale powiększamy naszą ofertę, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Księga znaku

Jeżeli potrzebujesz księgi znaku dla swojego logotypu – wykonamy ją również dla Ciebie. Może być prosta albo rozbudowana – powiedz nam jakie są Twoje potrzeby a my je spełnimy.

Rollup

Rollup jest niezastąpionym narzędziem do wspomagania różnego typu działań marketingowych. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie rollup, który z dumą postawisz w swoim biurze i zabierzesz do klientów.

Projekty firmowe

Zaprojektujemy dla Ciebie wizytówki, papier firmowy, ulotki i każdą inną rzecz, która pomoże Ci w budowaniu kontaktów biznesowych.

Strona www

Potrzebujesz najprostszej i najtańszej wizytówki internetowej? Czy szukasz rozbudowanego portalu albo sklepu internetowego? Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie dokładnie to, czego potrzebujesz. Wybierzesz również swoją domenę, a jeżeli potrzebujesz miejsca na serwerze dla swojej strony – również Ci je zapewnimy.

Pieczątka

Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie Twoją pierwszą pieczątkę.

Social media

Pomożemy Ci zaistnieć w social mediach. Podpowiemy na co należy uważać i jak należy prowadzić swój profil na Facebooku, Twitterze czy w innym portalu społecznościowym.

Oferta nie jest dostępna dla wszystkich!

Oferta, którą przeglądasz dostępna jest tylko i wyłącznie z poziomu zakładki www na której aktualnie się znajdujesz! Nie trafisz do niej ponownie, ponieważ nie ma jej menu naszej strony.
Napisz już teraz – to nic nie kosztuje a może pomóc Twojej firmie rozwinąć skrzydła.

 

Pełna obsługa graficzno-reklamowa Twojej firmy!

Od logotypu po stronę www i fanpage na Facebooku.

Oferta tylko dla Ciebie!

Pierwsze kroki w biznesie są najważniejsze. Masz swój produkt lub usługę. Zgromadziłeś początkowy kapitał finansowy, przeszedłeś przez szereg procesów formalnych związanych z otwarciem firmy. Nadszedł czas na poinformowanie jak największej liczby potencjalnych klientów o Twoim istnieniu. Nasz pakiet Nowa Firma pomoże Ci krok po kroku zareklamować firmę.
Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio na dedykowany adres e-mail a będziemy mogli Ci zaoferować specjalne ceny w ramach oferty dla nowych firm. Zaopiekujemy się Twoją firmą i pomożemy zaistnieć na rynku. Pamiętaj, że oferta którą przeglądasz dostępna jest tylko i wyłącznie z poziomu zakładki www na której aktualnie się znajdujesz! Napisz już teraz – to nic nie kosztuje a może pomóc Twojej firmie wzbić rozwinąć skrzydła.

Jedyną przeszkodą jest brak wyobraźni

Pokonaj ją razem z nami

Skontaktuj się z nami

15 + 8 =

Zapisz się, aby otrzymywać mój newsletter

Jesteś na liście! Teraz sprawdź swoją skrzynkę mailową.

Pin It on Pinterest