Życie może być fajne.

Cześć! Jestem Grzegorz. Całkiem niedawno postanowiłem zmienić swoje życie. Zdecydowałem, że będzie fajne. Rzuciłem palenie, zacząłem uprawiać sport, zmieniłem nawyki żywieniowe, zacząłem oszczędzać na przyszłość. Jak to robię? Skąd czerpię siły? O tym wszystkim opowiadam na blogu.
Zachęcam Cię do częstych odwiedzin oraz dopisania się do newslettera – postaram się, aby Twój czas spędzony ze mną okazał się dobrze zainwestowany.
Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i tatą, mieszkam w małym miasteczku pod Warszawą. Uwielbiam spędzać czas z rodziną i zawsze poszukuję więcej czasu aby móc to robić. Mam też drugą pasję – produktywność, rozwój osobisty oraz ciągłe doskonalenie siebie w każdej z tych dziedzin. Pracuję w bardzo różnych miejscach i staram się łączyć to z ciągłym rozwojem i podnoszeniem jakości swojej pracy. Każdego dnia sprawiam, że moja praca jest dla mnie jeszcze większą przyjemnością. Chcę dzielić się z Tobą radością życia jaką w sobie odnalazłem. Chcę zarazić Cię takim podejściem, aby i dla Ciebie w życiu wszystko było proste i jasne! Czyli fajne 🙂
Zaglądaj do mnie czasem. A jeżeli chcesz, abym czasem Ci o sobie przypomniał gdy dodam ciekawy wpis, zostaw mi kontakt do siebie w zakładce newsletter.

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać mój newsletter

Udało się! Niebawem zaczniesz otrzymywać mój newsletter

Pin It on Pinterest